25 Eylül'de ikinci uluslararası UP ticaret fuarı

Prokaryot

New member
Eyalet hükümetinin merakla beklenen UP Uluslararası Ticaret Fuarı'nın ikinci baskısı 25-29 Eylül tarihleri arasında Greater Noida'daki India Expo Mart'ta düzenlenecek ve 80 ülkeden 600'den fazla yabancı alıcının katılımıyla gerçekleşecek.


(Kaynak görsel yalnızca açıklama amaçlıdır)

Fuarda 2.500'den fazla katılımcı ürünlerini sergileyecek.

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

İlk UP Uluslararası Ticaret Fuarı da 21 Eylül 2023'ten itibaren Greater Noida'da düzenlendi.

Eyalet hükümetine göre, uluslararası ticaret fuarında 2.500'ün üzerinde katılımcı temsil edilecek ve 125.000'den fazla iş bağlantısı elde edilecek.

Etkinliğin 100.000 B2B (işletmeler arası) ziyaretçiyi ve 80 ülkeden 600'ün üzerinde yabancı alıcıyı çekmesi bekleniyor.

Ayrıca 350.000 B2C (işletmeden müşteriye) ziyaretçi çekmesi bekleniyor. Bu yıl hedef #UPITS2024 hashtag'ini mikroblog sitesi X'te 20.000'den fazla kez kullanmak.

Sergi, 2024 Uluslararası Ticaret Fuarı'nın en önemli etkinliği olacak. Birkaç önemli oturumun yer aldığı bir konferans düzenlenecek: Sürdürülebilirlik üzerine bir CEO oturumu, kadınların güçlendirilmesine ilişkin bir panel tartışması, açılış ve veda oturumları. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bir defile düzenlenecek.

Başbakan Yogi Adityanath, ortak ülkelerin büyükelçileri ve yüksek komiserleriyle bir yuvarlak masa toplantısı yapacak.

Etkinlikte eyaletin kilit sektörlerinin yanı sıra MSME'ler ve BT/ITES, eğitim, tarım, sağlık, turizm, kültür, enerji ve ODOP dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden yeni girişimler yer alacak.

Ziyaretçilerin rahatlığı için Noida genelinde uygun yerlere farklı dillerde tabelalar yerleştirilecek.